BiGe – frågor

Till torsdagen 25 september kan ni kolla om ni kan svara på frågorna jag gjort till vad vi lärde oss på vandringsdagen. Är det för mycket att svara på allt till torsdagen så kan man göra sida 2-3 till fredagen senare. Jag förhör inte frågorna på torsdagen, men kollar att man gjort minst en sida (filmer/vandringsdagen). När vi sen har prov nån gång så väljer jag en del av de här frågorna. Är det nån fråga ni inte förstår kan ni fråga mig i skolan

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

w

Ansluter till %s