Samarbetet fortsätter

Vi har kontakt med våra samarbetsskolor och nu har våra duktiga elever filmat lite när vi spelade ishockey på gymnastiken. Tack vare Jacobs expertkommentatortalanger  förhöjdes filmens kvalite med ca 1000 % ytterligare! 🙂

Den är producerad för våra Slovenska, Irländska och Spanska vänner, men tillåtet att kolla på även för andra 🙂 Lösenordet är ju det vi använde ifjol. Ni hittar det under International/Bäckby skola/Films/Winter 2015

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

w

Ansluter till %s