Ishockeyhjältar – nu också foton

Tack vare Sabinas insats finns massor av foton att titta på också från ishockeydagen. Hittas under foton

Åk 5-6 hade en strålande dag i Bennäs. De spelade bra och knep en silvermedalj efter en mycket jämn kamp med Edsevö. Extra stolt är jag över att de uppförde sig så bra! Jag är stolt över dem! Extra roligt är det att vi alltid också hade minst en duktig tjej på plan hela tiden! Bra jobbat. Ni hittar det jag kunnat ladda upp hittills under filmer. Det blir mer när jag hinner och utrymmet tillåter – också av filmer med lite sämre kvalite om nätet strular.

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut / Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s